Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись :: Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід
на сайт
Мистецтво на Тарасовій землі

Нова тема   Відповісти     -> Флуд
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lazebnik

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 09, 2012 7:14 pm    Тема повідомлення: Мистецтво РЅР° Тарасовій землі Відповісти цитуючи

???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Змінено: lazebnik (субота грудня 15, 2012 7:46 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Вован
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 09, 2012 11:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний пане lazebnik, не бачу в вашому повідомленні теми культури зовсім, лише реклама на ваші сайти. Щодо сайтів, неприємно, що Ви використали фотографії з офіційного сайту Моринець без згоди Адміністратора та без посилання на сайт (плагіатор Ви однако).
Також, що хочеться сказати про Ваші сайти, зроблені на таку собі тугу двійку (по дванадцятибальній системі).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lazebnik

ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2012 7:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ти довольный? А фото я брав у Валери.
Вован
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2012 7:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

- Я майже зрозумів, що ви хотіли сказати. Через Mozilla буде зрозуміліше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
gorik

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 9:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На вашому сайті існує слово культура, але про неї ні слова. Хотілося б побачити як працює Будинок культури які масові заходи проводяться. Я в Моринцях хоч і рідко ну буваю в основному на вихідних але ніколи не можу зайти в будинок культури там завжди темно і закрито. Що так завжди? Говорять що там працює не мала кількість людей то чому ж не видно роботи.[/i]
gorik

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 9:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Грустный
lazebnik

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 9:38 pm    Тема повідомлення: Відповідаю Відповісти цитуючи

Вован написав:

Всі мої дії з дозволу адміністратора сайту. Фото він мені сам давав або я їх брав з його дозволу.
lazebnik

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 9:58 pm    Тема повідомлення: Re: Відповідаю Відповісти цитуючи

lazebnik написав:
Вован написав:

Всі мої дії з дозволу адміністратора сайту. Фото він мені сам давав або я їх брав з його дозволу.

І ще. Сайти мої вапсайти. І їх не зрівняти з вебсайтами. А мій вебсайт можна подивитися за адресою http://moryntci-dk.io.ua/[/url]
gorik

ПовідомленняНаписане: середа грудня 03, 2014 8:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сайт МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО на багато багачий чим МОРИНЦІ. Там можна подивитися відео, яке час від часу поповнюється тай фото багато нових. Також і дизайн відновлюєсться відносно пори року та українських свят.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти     -> Флуд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі